U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Gebruikers van onze produkten, diensten en methoden

(van 1987 tot heden)

 

Albert Zoer

Angelique Hoorn

Mathijs van Asten

Mark Martens

Hengstenhouderij Toonen

Van Grunsven Paardensport

Chr. van Bommel & Zn. 

Hengstenhouderij Rob Bongers

Manege St. Frans

Jan Willem Schaap/Stal Hamelspoel

Harry Smolders

Frank Schuttert

Kevin Olsmeijer

Wim Derks

Comb. Aaldering Zwelheim

Koninklijk Staldepartement

Stal Sven Harmsen

Stal Maathuis

Axel Verlooy/EuroHorse BvbA

Jeroen Dubbeldam

Eric van der Vleuten

Sabrina van Rijswijk

Jur Vrieling

Jocherm Munsterhuis

Hans Horn

Egbert Schep

B. van der Kloet/De Wolfsakker

Stoeterij Broere

Stal Arcadia

Manege van Erp, Oss

Pensionstal De Vierwinden, Oss

Peter de Mol, Oss

Stal de Bussel, Joop Aaldering en Kyra Swelheim, Loosbroek

E. Aarsen, Silvolde

F. Aarts, Tilburg

Abspoel, Stompwijk

Ben Achterberg Utrechtse Manege, Utrecht

J. Adams Kropswolde

Van den Adel, Bergum

Akkermans, Haps

Stal Albers, Oudenhoorn

R. Amse, Baarn

H. van Andel, Amstelveen

Fam. Angel, Twisk

H. Anneveld, Zwaag

Stal 't Reigersbos Fam. Ansems, Vijfhuizen

Appeven, Roermond

G. Arts, IJsselsteijn

Fam. Van Asten, IJsselsteijn

H. Aubert, Voorschoten

R. Bader, Markelo

Fam. Bakkeness, Ugchelen

Fam. Bakker, Venhuizen

Piet Bakker, Groet

Fam. Ballering van Son, Vlierden

J. Bartels, Gieterveen

E. Bas, Doldersum

J.Belsma, Gietkerk

Stal Benedenberg G. Ruyl, Bergambacht

R. Berends, Jubbega

J. van de Berg, Zeeland

P. Bergers, Braamt

Hans Bernoski, Bleiswijk

Bethlem stables Carry Huis in 't Veld, Diemen

J. Bestebreurtje Hoevelaken

Lies Beuker, Naarden

J. Beukers, Oudkarspel

A. Bijl, Braambrugge

De Bijl, Lith

Manege Blankespoor, Nootdorp

Manege de Blauwedraad, Rhenen

A. Bleeker, Heulse

Dierenartsenpraktijk Bleeker, Zuid Oost Beemster

J. Bleeker, Oudenwater

Eric Bloem, Voorschoten

Jenny Bloemendaal, Voorthuizen

Fam. Blokland, Abcoude

P. Boekhoff, Loenen a.d. Vecht

J. de Boer, Nieuwleusen

D. Boesveld, Zutphen

Fam. bogers, Esbeek

Hengstenhouderij Van Bommel, Aarle

Rixtel - H. Bos, St-Anthonis

H. Bos, Hierden

L. Both, Voorthuizen

Jan Bouwman, Epe

J.F.M. Bovee, Meerlo

M. Braam, Schoorl

F. Brabers, Gilze

H. Brandsma, Leidschendam

H. Brings, Amstelveen

Stal ten Brink, Zeddam

Dhr ten Brink, Soest

Manege Ponyvreugd, Kootwijkerbroek

Hengstenhouderij Brinkman, Twello

Ellen Brinkman, Warnsveld

Stal Ambachts Heerenhuis, Zuid-beijerland

E. Bronkhorst, Garderen

M. Broos, Renesse

Dhr Brosen, Kartelree

Dhr. Brouwer, Marum

P. Brouwers, Baexem

Dirk Brozen, Castelre

A.J.H. Bruggeman, Hoogerheide

Dhr. Brugman, Hengelo ov

M. Brusse, Nijkerk

J. Bruurs, Hilvarenbeek

Budo Sport, Berkel en Roderijs

Dhr. Buil, Zevenaar

G. Buitelaar, Voorschoten

Stoeterij Buitenzorg, Bemmel

H.J. Bulthuis, Holwerde

Dhr. Buter, Kamperveen

G. Buurman, Doornenburg

H. Cattier, Neede

't Centrum, Wydenes

M. Cloos, Wouwse Plantage

A. Coppieters, Nuenen

T. Corporaal, Oosterbeek

Huib Crebas, Bant

Dhr. Cupido, Wedden

M. Custers, Oostrum (hb)

F. Dagelet, Schipborg

Hengstenhouderij De Dalhoeve, Wamel

G. van Dam, Hoofddorp

De Drie Berken, Nijerberkoop

Stoeterij de Els, Enter

J. Deenen, Heyen

F.J. Delmee, Berkel en Rodenrijs

Harry Derks, Merselo

Dhr. Dieker, Heelweg West

Diepvries Urk BV, Urk

L. Diesen, Hilvarenbeek

J. van Dijk, Woudenberg

R. van Rossum

N. Dijkstra, Assendelft

Dekstation Gaasterland, Oudemirdum

Henk Diks, Vorstenbosch

Wim Dirks, Vorstenbosch

Dhr. Dirksen, Amsterdam noord

A.W. Dobber, Loenen a/d Vecht

Dhr. Dobber, Breukelen

H. van Dommelen, Boekel

J. Donald, Dubai

Hengstenhouderij van Dongen, Wagenberg

Dool van Constructies BV, De Lier

L. Dooper, Follega

Dooper p/a Morgenstond BV, Den Haag

K. van Doorn, Berlicum

J. Dooyenweert, Zwaanshoek

Dhr. te Dorsthorst, Didam

N. Draaisma, Vledder

Dhr. Drenth, Delfzijl

Manege De Drie Linden, Zeeland

Stal de Driesprong, Nijkerk

Stal van Driel, Heeswijk Dinter

Dhr. Duijvestijn / Manege Berestein, Den Haag

Mevr. Duivestein, Naaldwijk

Dhr. van Duivenvoorde, Ede

Dhr. van Eerden / Manege de Delft, Assendelft

M.R.M. ten Elsen, Eibergen

Dhr. Elzinga, Peize

Q. van Erp, Boekel

Hengstenhouderij van Erp, Oss

Dhr. Esch, Uden

M. van Esch, Mariaheide (Veghel)

Dhr. Kuijper / Eurotrus, Leeuwarden

Mario Everse, Bergschenhoek

Simon Exter, Kortgene

Dhr. van Eyke, Beers

M. Faber, Kerkrade

Filipsen BV, Ysselstein

W. Bettinger / Fisseler, Heide

R. Franssen, Boven-Leeuwen

Gerard Franssen, Roosendaal

Jur Frieling, Holwierde

M. Gardenbroek, Putten

Dhr. Geesink, Mussel

Dhr. van Gelder, Cromvoirt

Gebr. Gerrits, Deurne

Henk Gerritsen, Bennekom

A. Glemmerveen, Maartensdijk

Goossens beheer BV, Ysselstein

Hippisch Centrum Den Gouber, Roossendaal

Grift Draf en renbaan, Schaesberg

M. de Groot, Vleuten

L. van Grunsven, Lithoyen

W. van Grunsven, Erp

Erik van Grunsven, Veghel

Dhr. Haas, Eihorst

A.L.H. Haas, Milheeze

Teun Hakvoort / Bosrandhoeve, Tollebeek

G. van de Ham, Hapert

J. Hamminga, Elspeet

Willy Hamoen / Stal van Bortel, Putten

Hannesen Camp. Uddelmeer, Uddel

D.C. Hannewijk, Wilhelminadorp

Hanovershoeve, Koekange

Hansen b.v, Linne

I. van Haren, Esch

A.H. Harms, Nieuw Weerdinge

R. den Hartog / The Kossack Stud, Zuidoostbeemster

HCA Arabians, Alkmaar

G.J. Heijting, Groessen

Johan Heins, de Wijk

H. Helsloot, Lopiker kapel

Stal Hempen BV, Ter Apelkanaal

Hans Hendriks, Duiven

Stal Hendrikx, Baarlo

Dhr. van de Heuvel, Vianen

Van de Heuvel, de Meern

Hiemstra Houtbouw, Twijzel

P. Hillen, Vijfhuizen

Hippisch Centrum Breda, Breda

Hippisch Centrum Sleeuwijk, Sleeuwijk

Dhr. 't Hoen, Haaksbergen

Van der Hoeven, Hellevoetsluis

H.H. Hoff, den Ilp

Hoffman Bodemtechnieken, Helmond

G. Hofs , Westendorp

Holland Stud Farm, Twisk

Dhr. Hollander, Loon op Zand

Maatschap G.A. Hoorn, Wanneperveen

Dhr. van der Horst, Westenbroek

H. Van den Hout , Nistelrode

HSV, Ede

J.L. Huijsdens, Ugchelen

Huirne Maatschap H, Groenlo

Manege Huizinga, Heemskerk

Bas Huybregts, Zundert

Insulcon, Welberg

H.W.M. Janssen, Verhorst

Dhr. Janssen, Arnhem

Nick de Jong, Vijfhuizen

Dhr. Jonge, Breda

Gefi BV, Haren gn

T. Jonker, Vaassen

Best Western Echten BV, Ruinen

Jovandie BV, Hierden

JWL Schipping bv, Ridderkerk

O. Kahmann, Amstelveen

Dhr. Kamminga, Bloemendaal

Hengstenhouderij Havikerwaard, de Steeg

P.A.A. van Kan, Stolwijk

Cirsten Keet, Amsterdam

C. Kerkvliet, Haarzuilens

Kingly Stables, Warnsveld

G. Klaassen, Hulshors

Mevr. Klein Willink, Gelselaar

Stoeterij Kleinstra, Harskamp

N. Kleintjes, Sinderen

J. Klock, Hattemerbroek

Dhr. Klokma, Bargman

H. Klompmaker, Buitenpost

M. Kniestedt / Stal Elswoud, Overveen

H.D. Knoop, Aduard

A. Koenen, Erp

Dhr. Koet, Acquoy

M. de Kok / Africhtic.stal Piedro, Nootdorp

Stal Kokkema, Beetgum

F. Kolkman / Stoeterij Oud Wierden BV, Almelo

T. Kommers, Hoogerheide

Dhr. Koopmans, Loon op Zand

Fa Koops Autoschade, Bunschoten / Spakenburg

Kooten BV, Montfoort

Manege de Korenzolder, Bruinnissen

W. Kort, Hilvarenbeek

The Kossack stud, Beemster

Stoeterij de Kraal, Bleiswijk

Dhr. Kraats, Berkel-Roderijs

H. van der Kraats, Boskoop

W.P. Kramer, Oud Beijerland

Dhr. Kroes, Beek gem.bergh

Krom/Vincourt, Dressuur en africhtingssta, Veeningen

Dhr. Kromkamp, Willemsoord

A. Kuijf, Nieuwkoop

P. Kuiper / Stal Meyvliet, Leidschendam

P. Kuypers / de Berkenhoek, Zweeloo

Jan Kuys, Sprangcapelle

KVL Stables, Ridderkerk

Dhr. Kwaaitaal, Nootdorp

W. Kwakernaak, Epe

Van de Lageweg BV, Beers

Lamme (de Paardesprong), Garderen

J.A.L. Lancee, Middenbeemster

de Lange en Vlug, Woerden

H.W. van de Langeweg, Schagerbrug

Dhr. Lasseur, Weesp

Lambert Lasseur,Soest

van Leest, Ede

v.Leeuwen,Nijkerk

Ad van Leeuwen, Someren

S. Leijten, Valkenswaard

G. van Lent, Zuid Beijerland

Dhr. Liefferink, Haren

Martien Liefhebber, Hoornaar

Nicolette van Lierop / De Bosrand, Lierop

Dhr. Lindhorst, Barneveld

Dhr. Litjens, Afferden gld

Hans v.d. Louw, Tull en 't Waal

Manege van Loveren, Heumen

H.J. Lozeman, Putten

H.J. Luyerink, Fleringen

A.G. Maat, Schiedam

Dhr. Maat, Veenendaal

C.H. van der Maat / Zilfia's Hoeve, Houten

P. Maes, Maasdonk

M. Maggiore, Padova

Manege de Witte Valei, Asten/Heusden

Manege de Dragonder, Veenendaal

Manege de Horstlinde, Enschede

Manege de Kalverhoek, Wijde wormer

Manege Hippisch Centrum Bodegraven, Bodegraven

Manege Moleneind, Leende

Manege Slijver, Marum

Manege St. Frans, Alverna/Wijchen

Manege Zunderdorp, Amsterdam/Zunderdorp

E.A. van Manen, Bennekom

P.H. van Manen, Bennekom

P.H. March, Pijnburg

C. de Mare, Rijnsburg

Maree(dierenarts), Honselersdijk

W.J.M. Marijnissen, Wijde wormer

F. Mastenbroek, Brummen

MC Stal, Veldhoven

M van de Meer, Drogeham

van der Meer/ Manege it Heechiem, Bergum

P.A.J. van der Meer/ Trainigstal de Hoeve BV, Naaldwijk

Frits Meerbo, Groenenkan

P.S.W. Meij-Fuhlrott / Revalidatiestal E uus Recuno, Beemte Broekland

Menning BV, Soest

J. Mensinga, Peize

Dierenkliniek Meursing, Hazerswoudedorp

B. van Mierlo, Koningslust

I. Miltenburg, Lexmond

P.H.M. de Mol, Oss

Arnold J. Mollema Stable , Wolvega

J. Monch, Schoorl

J. de Mooy, Rijnsburg

A. Den Mortel, Helenaveen

Kl. Mostert, Nykerkerveen

Dhr. Muijlwijck, Vledderveen

Frans Munsterhuis / De Lutte, Oldenzaal

Veehandel Musterd made BV, Made

de Naaldenhof Stal, Aerdenhout

Alive Naber

Lozeman, Biddinghuizen

D. Nanning, Dalfsen

W. Neeleman, Rotterdam

W.G. Nieling / Het Rijpaard BV, Schinveld

B. Nieuwe Weme, Oldezaal

T. Hazelbecke / Nijhof, Wierden

Dhr. Noordermeer, Hilversum

Banketbakkerij Nora BV, Noordbeek

G. van Norel, Oene

Okkema Okkema, Vrouwen Parochie

Tom Olsmeijer/ Stal Doorwerth, Doorwerth

Hengstenhouderij Gertjan van Olst, Den Hout

Frans van Oortveld, Herwen

C.J.B. Oostra, Schapendonk

Sportpaardenbegeleiding NN, Klijndijk

Dhr. van Oss, Kaatsheuvel

Angelique Osinga, Leeuwarden

S. Osinga, Bontebok

Saskia Ostermeier, Huubergen

Herman Otter, Nieuw Amsterdam

Evert Otto, Nijkerkerveen

Oude Brunink, Noord sleen

P.C. Middelman, Zevenhuizen

J. Paardekooper, Zoeterwoude

L. Paardekooper, Mijnsheerenland

De Paardenheuvel, Loon op Zand

Dhr. Pap, Nunspeet

Dhr. Paus, Weerselo

Dhr. Perdaan, Sas van Gent

C.J. van Pernis, Monster

P.J. Peters, Oischot (spoordonk)

Piedro Africhtingsstal de Kok, Nootdorp

Dhr. Planting, Almelo

J. de Poel, Twyzel

E.H. Poelgeest, Brummen

Politie Dienst Levende Have, Nunspeet

Politie Rotterdam Rijnmond, Rotterdam

Dhr. Post, Middelbest (groningen)

R. van Raadshoven, Nieuwe Niedorp

G. Raaijmakers, Gemert

A. van Raaij, Groesbeek

G. van Ravenstein, Uden

E. Reesink, Eibergen

Remmen BV, s'Heerenberg

Riant manege, Beekbergen

Riebrand Stal, Wassenaar

Rijschool Amstelveen, Amstelveen

Joop van Rijswijk / Manege Bentwout, Boskoop

Dhr. Rodenrijs, Duindigt Den Haag

Dhr. Roelofs, Den Ham

Dhr. de Romp, Eemnes

C.P.M. Roodenrijs, Den Haag

de Rotterdamse Manege, Rotterdam

C.K. Rozek, s'Gravenzande

Faculteit Diergeneeskunde RU Utrecht, Utrecht

J.M.C.H. Ruhe, Eemnes

Ruisbroek TH. BV, Drunen

J. Ruuls, Leek

Dhr. Ruwel, Denekamp

Ruysch/Derksen, Arnhem

van der Sanden, Cromvoirt

Dhr. Sanders, Vaassen

Dhr. Sas, Alphen gld

Dhr. Sas, Broek in Waterland

W. Savelkous, Baarle Nassau

Dhr. van Scheer, Kamperveen

Woodfield, Zeeland

Rien van de Schaft, Wenum Wiesel

Dhr. Schelkes, Opperdoes

Will Schellekens, Esbeek

J.M. Schep, Bergambacht

E. Schep, Tull en 't Waal

J.H. Scherphof, Oldenzaal

Rien van Schijndel, Heeswijk

Dhr. Schoenmakers, Noordbeemster

A. Schoenmakers, Oirschot

H. Scholten, Angeren

Monique Scholten, Berschenhoek

W. Schoonenberg, Heesch

Dhr. Schouten, Delfgauw

M.W. Schreven, Weert

Schuil Dierenartspraktijk, Broeksterwoude

P.J. Schuit, Spanbroek

C.H. Schumacher, Noordbeemster

H.J.M. Schutte, Wamel

G.P.M. Seelen, Mook

H. Seiger, Weerselo

Dhr. Seignette, Assendelft

Willy Selten, Nistelrode

R.M.G. van Seumeren, Hoogblokland

Lies Sieberink, Nieuw Buinen

Stal Louwris, Bergen NH

Sixty-nine BV, Rosmalen

J.H. Smit, Coevorden

P. Smits, Langenboom

L. van Soelen, Berkenwoude

J.W. van Soest, Beekbergen

Solid Properties Int.B.V, Boxtel

Ben Spreeuwenberg, Kessel BV

Dhr. van Stam, Willige langerak

Dhr. Steentjes, Langerak

C. van Stokkum, Posterenk wilip gld

A.K. Stolk van de Steen, Tinte

Stalhouderij De Vier Winden, Oss

J. Striker, Zwartewaal

P. Sueters, Emst

A.J. Swaab, Reek

Stal Swanenberg, Schayk

Nynke Swarts / Paardencentrum Hermana, Minnertsga

De Holle Mare, Veldhoek gem. Hengelo.gld

A. Teeuwesen, Angeren

Koetsiers en ruitersportcentrum Tergouw, Beekbergen

Reinie Tewis, Exloo

Dhr. Thijssen,

Hengstenhouderij Van den Uytert, Heerewaarde

Dhr v.d. Heuvel, Vianen

Mevr. Koet, Acquoy

Dhr Mulders, Hengelo

Dhr Musterd, Made

Dhr van der Ham, Blandel

P. Timmer, Zuid-Scharwoude

S. Timmermans, Oosteind

A. Tolboom, Bunschoten

G.J. Toonen, Maren-Kessel

Stal van de Top, Kootwijkerbroek

Stal Tops, Valkenswaard

M. Treffers, Haarlem

H.J. van Triest, Doetinchem

J. van Tunen, Heemskerk

A.G. van Tuyll, Barneveld

Manege de Roosberg, Bavel

A. Valk, Gorinchem

Veld-Sopers, Heesch

Ruitersportcentrum Verende Wagen

J. Verhoeven, Uden

Verweij Veehandel BV, Lunteren

Laura Verwijst, Uden

Dhr. Vestering, Zuidoostbeemster

H.W. Viets, Harskamp

Eurocommerce Visser, Gorssel

J. van de Vlekkert-Palen, Kootwijk

E. van de Vleuten, Mierlo

R. de Vlieger, Zwaanshoek

C.J.P. van Vliet, Monster

Vloet, Leidschendam

Voets, St.Oedenrode

Vonk, Stolwijk

Vonken, Beek l

Stal Bien Avenue Voskens, Tilburg

Gijs van Vulpen, Vleuten

E.M. van der Waal, Schoorl

Dhr. Wagemakers, Hilvarenbeek

Ad Wagemakers, Horssen

C. Wagner, Pesse(bo.hoogeveen)

Dhr Wassenaar / Wassenberg, Ommen(wijk driehoek)

Wedeflex, s'-Hertogenbosch

Fred Weggelaar / Monicahoeve, Roermond

Dhr. van Wessel, Zwartebroek

Wesselink, Markelo

Dhr. Wessels, Wierden

Dhr. Wetering, oudekerk a/d IJssel

H. van de Wetering, Loosdrecht

Wetering-Verberne, Heesch

Wickenburg Stal, Odijk

Harry Wiering, Reek

Dhr. Wierstra, Ferwerd fr.

H. van Wijk, Horssen

Ben Wijlhuizen, Elst(gld)

C.M.H. Wijnschenk-de Jong, Amstelveen

Dhr. Wliiems, Ysselsteyn

Dhr. Willemsen, Dodewaard

Dhr. de Wit, Andijk

K. de Wit, Krommenie

N. de Witte, Schijndel

K.C. Ten Wolde, Vledder

W. Wolsink, Westendorp

J. Woolschoot, Doetinchem

Dhr. Wouters, Son

Wouters van de Oude Weier, Elst

Dhr. Wouwenaar, Wassenaar

A. de Wrede, Oranjewoud

A. de Wrede, Ureterp

M. Zaal, Vinkeveen

F.J. Zaal , Vinkeveen

Peter van Zandelingen / Hoeve Landzicht, Noordhoek gem. klundert

Manege Peyenburg , Vught

A.C.J. de Zeeuw , Dwingeloo

Y. Zijtsma , Zwijns

A. Zoer , Echten

Dhr. Zoetelief / Stoeterij Gaesbeek , Soest

B. van der Zwan-Voogd / Incasso bureau Infoca , Oude Tonge

G.W. Zwartjens , Steggerda

Monique van Zwolle , Moordrecht.

Crahay, Tielt

Hofmans, Wuustwesel

J os Huybers, Aalst

Cnockaert, St.Maarten

R. Verellen / Arminta Farm, Wieke Vorst

Deultjes-M.Blaton, Thorembais les beguines

J.P.Pieters, Deinze

P. Pais, Loonbeek/Huldenberg

Th. Stassen, Chenee

E. van Beuningen, Westmalle Belgie

Wouters, Brugge

P. Laevens, Diest

Fore, Maldegem

M. van Langdonk, Hoeilaart

R. Helzen, Herentals

M. van Loon, Essen

Bangle C.V.Stal, Waasmunster

van Landschoot, Gent

M. Hennau, Isnes

M. van Djk, Sterrebeek

D. de Clerck / Kasteel Steenhait, Vollezele

G. Lauwers, Falaen

Keersmakers / Vido Arabians, Geel

Stal Klootwijk, Brecht

M. Martens / Martens Mascotte BVBA, Sterrenbeek

Smet, Kanegem bij Tielt

Poelmans NV Supermarkt, Njilen

M. Vanderdussen / CADO Invest NV, Ledeberg

Storme / Aalter berrding farm, Aalter

De Pelsmaeker, Herentals

Arbowar NV, Waregem

G. Bruyninx, Stevoort

J. Brondeel, Aalter

van Schevensteen, Nodebais

E. Gaublomme, Ophasselt

Haras des Barrage SA, Jamiolle

de Munck, Zottegem

Ph. Vandelanoitte, Boezinge ieper

L. Vanwijnsberghe, Oudenaarde

L. van de Kloet, Poppel

M. Sanitair, Adegem

M. Scheers, St. Katalijne waver

G. Adriaens, Brakel

Haras de Cressy, Naast

Baron Ch. de Fierlant Dormer, Freux

F. Smeulders, Kalmthout-Bosduin

van Loy / Loysehoeve, Herselt

H. Rijke / Rijke Handelsmaatschappij c.v.o.h.a., Poppel

H. Gernaey, Ruddervoorde

G. Tubon, Lapscheure

Kouwenberg, Noir Chaing

Glorieux, Hyon

Aertsbergh PVBA, Beverlo-Beringen

Dany Derwael, Heers

Peter Ahl / AHL Horses, Rhode

St-Genese Desseaux, Bierbeek

G. Heymans, Waarschoot

Mastamo, Retie

Renard / Renard&Fils, Naast

P. Gansbeke / Gimmo NV, Beervelde

S. Naudts-Gijssens / Naudts, Stekene

R. Roels, Adegem

van der Linden, Keekbergen

R. Haep, Vith

B. de Backer, Brasschaat

N. van Doorne-Pol Mai / Stowtwerij van der Heller, Putten

Peulis-W. Smet, Meerdonk

El Haep / S.C. Sofino, Recht

L. Frijters / Stoeterij De Bredehoeve, Essen

Franklin Busschaert, Waregem

J. Marieen, Zoersel

H.H.v. Kampen / Manege Zavelhof, Tessenderlo

Manege v.Vliet, Paal-Beringen

Martens, Hasselt

C. van den Broeck, Minderhout

L. Sanders / Christiaensen/Sanders, Meer

K. Geens / Stoeterij Geens, Herentals

Michel Soenen, Hooglede

C. de Scheerder / Schoonhout BV, Waasmunster

K. van Hooren, Heist aan Zee

W. Sneyers / Ruitersport Sneyers-Schep, Schaffen

Diest-J. de Clerck / Domo Oudenaarde n.v., Oudenaarde

L. Strijbos / Nebelo N.V., Lommel

Dondi, Koeilaart

A.G. Baeck / Baeck Metaalbouw, Wilrijk

A.G. Baeck / Hier staat de trm, Amel

N. Baruch / Baruch Trading N.V., Schoten

Jan Devriendt, St.Michiels Brugge

A. Hollemans / Stal Haeseldonck, Loenhout

E. Geurts / Stal Geurts, Dilsen/Lanklaar

P. Postelmans, Lummel

Jurgen Kenn, Junglinster

Ad den Hollander, Derenbach

Adams, Krefrad

J. Afflerbach, Koningsbrunn

F. Akemade, Berlin

Almox Sportpferde Gmbh, Buchloe

A. Arkenau, Lohne/Marschendorf

Helmut Baasch, Sarzbuttel

Balsam, Borgholzhausen

Elke Bauerfeld, Heibgraben

A. Baumann, Rees

Halsern

R. Bayajun, Kndern

Ursula Beckers, Langerwehe

L. Beerbaum / B+S Sportpferde GmbH, Horstel

Riesenbeck-B. Behrens, Helserdeich

Ulrich Behrink, Herford

K. Bendig, Erkelenz

Bellinghoven-A. Berenbrinker, Schloss Holte

T. Bernhard T.H.B., Loningen

U. Berten, Willich-Neersen

Helmar Bescht

Wilhelm Bettinger

W. Betz, Reutlingen BRD

G. Bigdorn, Steimbke

Bigwood, Bergisch Gladbach

Josef Bisdorf, Stolberg

G. Boes, Tangstedt (bij Hamburg)

G. Bongardt, Sande

Bongart KG, Kamp-Lintford

G. Bos, Tangstedt

H. Brandstatter, Schwanenstadt

Ernst-August Bremers, Barsinghausen

A.Brennecke, Bad Tolz

Broich / Seehof Gestut Fam.Broich, Nettetal

Bruckner-A. Bruckner / Bavaria Pferdesport, Tiefenbach

Bettina Burgmann, Eurasburg

Busalt und Co GmbH, Viernheim

U. Butgenbach, Munchen Glabbach

Chemie & Aerosol Neumunster, Neumunster

Stumpe / Reitanlage Compitz GmbH, Gompitz

E. Daniels, Kevelaer Brd

Nico Detlev, Daenschendorf

R. Distel, Wachtersbach-Weilers

Gebr. Duckers, Kaarst

Equo reisport G.M.B.H., Oer-Erkenschwiek

Peter Erwig, Frechen

Oceanview Farms Hannoveri, Pescadero CA

Edgar Schutte/Rainbow Equus Meadows, Lincoln CA USA

Jess Sweely / Acorn Hill Farm, Madison VA USA

Tucker Johnson / Cedar Lane Farm, Oldwick NJ USA

J. Fairclough / Fairclough, Paterson NJ USA

Russel Carrier / Fat Change Farm, Unionville PA USA

C.S. Gasper / Walmac International, Lexington KY USA

S. Edelmann / Edelmann, Katonah USA

T. Font / Timber Ridge Farm, Magnolia TX USA

Joie Tally / Windsome Farm (CT), New Canaan CT USA

Volker Ehlers / Glenwood Farms, Wilton CA USA

Wiebe Dragstra / Whip-O-Will Equestrain c., Blanch NC USA

Barry Simon / Ashford Stud, Versailles KY USA

Don Robertson / Spring Hill Farm, Casanova VA USA

J. Snyder / Snyder, Cat Spring TX USA

Sharon Duddy / Duddy, Montague USA

Harvey Gold / Rainbow's End Farm, Malborough CT USA

John Madden / Madden, Cazenovia NY USA

Meggan / Iron Spring Farm, Coatesville PA USA

Heinz Hermann / Hermann, Houston TX USA

Renee Kokisc / Wild Oak Farm , Delano MN USA

Rick Rettig / Deepwell Farm , Warwick MAR USA

Sherrif , TX

Gerry Kilgallon / Kilgallon , Olivenhain CA USA

Gene Novy / Novy , Solon OH USA

Lornie Forbes / Forbes , Coatesville PA

Tim Thornton / Airdrie Stud Glenartney Farm , Midway KY

U. Johnson / Johnson , Oldwick MI

Jim Fairclough / Top Brass Farm , Newton NJ

Fiona Dowley / Sagamore Farm , Oyster Bay NY

Gary Barnes / Windsome Farm , Wellington FL

Eric Hasbrouck / Trelawny Farm , Bedford NY

Michael Moren / Applestone Farm , Unionville PA

Bob Menfuso / Chance Land Farm , West Friendship MD

Catherine J. Parke / Valkyre Stud , Georgetown KY

Dominick Santarelli / Southwind Farms , Pennington NJ

Mike Cline / Lane's End Farm , Versailles KY

Bedford Farm inc., Walmac Int'l , Paris KY

R.W.& Judy B. Hicks / Brookstown Farm , Versailles KY

Douglas S. Arnold / Buck Pond Farm , Versailles KY

Bemak N.V. / Creekview farm inc. Walmac Int'l , Paris KY

Harvey Waller / Waller company , Cheshire MA

Tom Roach / Parrish Hill Farm , Midway KY

Jess Walters / Walters Farm , Elizabethtown KY

Kim Nardelli / Springwood L.L.C. , Lexington

Jon Marshall / Virginiana Farm , Paris KY

Jon Marshall / Global Marine , Houston TX

Alan J. Leavitt / Walnut Hall limited , Lexington KY

Scott Hincley / Britt Farms , Raliegh NC

Marshall Silverman / Stone Ridge Farm , New Freedom PA

Art O'Brian / Red Rose Farm , Newtown Square PA

Ben Perkins / New Farm , Marlton NJ

Pat Konka / Konka , Westminster

Francis Vanlangendonck / Summerfield , Morristown FL

David Hayden / Dark Holly Farm , Upperco MD

Ron Green / Green Willow Farm , Westminster MD

Ann Merryman / Merryman , Sparks MD

Frank & Francine Gielis / Aaross Farms, Burgersville

Allard, Ferme de Montgermont

Angot / SARL Ecurie Angot, Remilly Sur Lozon

Philip Balsan, Cozes

J. Baracand, Bourg de Peage

Gilles Bertrand / Sarl La Croix Saint Antoine, L'isle adam

Billebault, Rue de la Tournelle

E. Chevalier du Fau, Chantilly

P. de Chezelles, Lierville

Alain Clavier, Heric

J.P. De Gaste, Versailles

St.Doumenc, Sorel-Moussel

Ph.Dumont, Burelles

Catharine Bonnafous/Ecole St. Eloi, Lamorlaye

Ecurie de Montcient, Oinville s/Montcient

Ecuries de Chaumontel, Chaumontel

Ribourdin / SNC Ellipse, Malville le Brochardray

J.P. Gillard, Pezilla La Riviere

E. Wenger / Haras du Taillis, Le Sap

Jacques, Etzling

Des Jamonieres, Cellier

P. Jarry, St. Augustin des Bois

Jouannateau-Bertrand Lafleur, Port s/Seille

Chr. Langlade, Cuts/Noyon

Lefranc / Elevage des Brumes, Plomb

Levallois, Saint-lo-Magne Johnsrud, Lieurey

J. Mahnert-Lueg, Nointel

Raymond Marie, Chauny

Marie, Chausee

A. Marson, Damouzy

P. Memain / Haras de l'Arbalou, Les Champs de Losques

Merel / Ecurie des Mesnils, Breal sur Montfort

G, Chaudemanche / Montaval Harras, Fontenay-sous-Bois

Chateau de Nointel, Nointel

Vincent Guilloteau / Association du Puy du Fou, Les Epesses

F. Renard / Haras du Ry, Brevands

Bruno Rocuet, St. Helen

H. Ropartz / Haras de la Chataigniere, Lormes

G. Sandor, Maison Lafitte

Franck Schillewaert, St.Georges d'Elle

A. Dubois / Societe D'exploitation des Carrieres, Yvoir

C. Thomaso, Avessac

G. Vazeille, Romagnat

Laurent Vivaux, Margival

B. Wenger / Wenger Haras du Taillis

Peter Erwig, Frechen

Simon Fiederer, Teisendorf

Reutter / Fohlenhof GmbH, Nottuln

E. Fortnagel, Wielerswist

Frers, Tankstedt

B. Schalk / Fromberger Fahrzeugwerk, Duisburg

Proffesor Hertsch / FU Berlin / Klinink fur Pferde, Berlin

H.Gentz / Gestut Lauvenburg, Kaarst

R. Ginters / Ginters Erskenshof, Issum

L. Glad / Columbus Farm, Dulmen

Reitanlage Gompitz, Gompitz

S. Graefe / Spedition-Agrarbetrieb Graefe, Blumenthal

J. Gruber, Regenstauf

Dr. Kuhnlein / Gut Borken GmbH, Borken

Elmar Gundel / Gut Eschenlomuhle Sportpferde, Buchloe

Peter Gutberlet, Eiferfeld

A. Hahn, Hamburg

Kaufmann / Haidkoppel Pferdehof, Hohenlockstedt

O. Hamann, Gross

Timmendorf

H.H. Harms, Neustadt

Rudiger Hase, Reinfeld

H. Hauser, Gelsenkirchen

Hausschid, Hanburg

N. Schmidt / Hegedorf Reitsport, Kalenborn

W. Heijne, Udem

Heinrichs, Sonsbeck

M.J. Hell, Klein Offenseth

Helmich , Emmerich

B. Herbert, Viernheim

Holger Hetzel, Goch

Johann Heussen, Straelen

Werner Heyne, Goch

H.G. Hassenburger / Hof Tempel, Hagen

Holsteiner Pferdes e.V., Elmshorn

M. Huber, Klettgau

E. Hammel / Hubertushof Reitanlage, Linkenheim Hochstetten

Llian, Nettetal Schaag

Holger Jendges, Kevelaer

U. Kasselmann, Hagen A.T.W.

A. Baumann / Kauber Platte, Araber Gestut Kauber, Kaub am Rhein-Kees

J. Kemper, Munster

Hilltrop-Mathias Ketelsen, Silberstedt

H. Kinzler, Blonhofen markt kalte

Ulrich Kirchhoff, Rosendahl

Klant Wieben-Klinken, Huckelhoven

A. Klopper, Gronau-Epe

F.W. Koller, Stadthagen

H. Korfmacher, Krefeld1

Dieter Kuhlmann / Stall Wanderup , Wanderup

H. Kuhn /H=Bar=K Ranch, Heusweiler-Holz

A.U. Laffrenzen, Heide

R. Lange, Diepenau

U. Lembke / Lembke Staatshof, Neumunster

Alex Leporder, Braunfels/Altenkirchen

R. Litz, Eilerfeld

Livolto, Hamburg

Liwotto, Ahrensburg

S. Ludwig/ Ludwig Gestut, Euskirchen

P. Luther, Wittmoldt

Christiansen / M.F.E. GmbH, Nue-Lubow

G. Mainz, Linden-Neusen

D. Mehrens, Sievershutten

L. Meindl / Meindl GmbH & CO, Kirchanschoring

von Melle / Melle von Buchsenschinken Reitstall, Reinbek-ohe

Christiansen / MFE GmbH Milch

u.Fleischerzeuge, Neu Lubow

Muller / Gestut Hohe Rhein, Feldkirchen-Westerham

J. Nachbarschulte, Altenkrempe

Sibstin-H. Nachbarschulte, Dorsten

J. Naeve, Ehlersdorf

Peter Nagel-Tornau, Wangels

M. Nettekoven, Hecklingen

Gansefurth-ubert Nettekoven / Stall Burg Munchhausen, Wachtberg

Adendorf-Neumayer

M. Nix, Bedburg

Nolte / Nolte & Co, Koln

F. Temmen / Oli Sports, Leistungszentrum fur Pferden, Lichtenau

Hermann J. Ottens, Loxstedt-Ueterlande

U. Pahl, Dageling

H.P. Bodendieck / Participia Holding GmbH, Norderstedt

M. Pfeifer / Sittarder Hof, Elsdorf

A. Pleines, Goch-Pfalzdorf

K. Pohl / Gestut Lemke, Neumunster

B. Provestmann, Harsevinkel

Georg Pullen, Tonisvorst

Wilhelm Raddant / Hof Muhlenau, Danischenhagen

A. Rauber, Tholey Bergweiler

J. Reiss / Gestut Weidemuhle, Neu Bamberg

Ulrich Schweigler / Reitanlage Nikolaushof, Giebelstadt

Thilo Krapf / Reitpark Thilo Krapf, Erbes-Budesheim

B. Reiter, Bruchsal-Heidelsheim

A. Baitinger / Reitverein Reutlingen e V, Reutlingen-Gonningen

F. Rethmeier, Barntrup

Josef Richarz, Hennef

Thomas Ricke, Altena

Antonius Rieke, Ibbenburen

Tj. Rjkens / Rijkens Stall, Elmshorn

Horst Rimkus, Verden

P. Ring, Viersen

Hans Werner Ritters, Krumstedt

W. Roder, Issum

W. Rohlf / Gestut Finkhorsterberg, Lutjensee

W. Rolfes, Sogel

S. Ronland / Ronland Snieder Gbr, Kevelaer/Twisteden

W. Rosenland, Monchengladbach

H. Ruck / Stall und Metallbau, Knetzgau

S. Ludwig, Wegberg-Rodgen

Scherberich, Gronau

K. Schewe, Euskirchen-Billig

R. Schindelbeck, Hechendorf

J. Smidt / Reitenlage Hegehof, Kalenborn

R. Schmitz, Pulheim-Sintern

P. Schmitz, Willich

K. Schmitz / Schmitz Fa. K-H, Viersen

Jurgen Schmitz / Gestut Muhlenhof, Mechernich-Gehn

A. Schockemohle, Muhlen

E. Schorlemmer, Vlotho-Exter

R. Schreiber, Hochdonn

E. Schroder, Lentfohrden

C.H. Schroder, Gotzberg

Schroder Reitst.Eickengre, Lentfohrden

G. Mann / Schulz Stall, Neu-Anspach

H. Schulze Ruckamp / Schulze Ruckamp Hubertus Hof/ Sonnenbuhl-undingen

I. Schuster, Stolberg

Sehmolink, Hamburg

Seibolt, Florstadt 1

Franke Sloothaak, Borgholzhausen

Smit, Kaarst

M. Sonntag, Bielefeld-Jollenbeck

Stall Magic, Wachenheim

Stein, Koln-Rarh

M. Sterzenbach / Stall Sterzenbach, Muhlheim

M. Stoschek, Coburg

Streve Gutsverwaltung, Koningswinter

W. Tebart, Kevelaer

Terhoeven Urselmans / Reiter-camp, Uedem-Keppeln

M. Terhorst KG, Nettetal

E. Teves, Freundenberg

H. Tieben, Haren/Ems

Peter Tramm / Tramm Reiterhof GmbH, Damp-Dorotheenthal

Nina Trost, Friesoythe

Jade Trost / Industrie und Aoto Chemie, Neumunster

H.U. Uibeleisen / Domane Grohnde, Emmerthal

M. Vinzent, Niederkruchten

Volk, Pfullingen

L. Volz / Volz-Volz, Wohrden

Thomas Voss, Schulp

A. Wagele / Wagele-Wagele, Oberreute

Reischl / Waldfrieden Reitschule, Herbertshausen-Deutenh

J. von der Walle, Damendorf

F. Warnholz, Weseby/Hurup

Manfred Weige, Reher

H. Well, Oberdorf-Mittelstetten

B. Wiegand, Fulda-Wiegand, Fulda

Th. Wiessner, Verl

P. Wieting, Sommerland

M. Winter / Wintermuhle Pferdesport, Neu-Anspach

C. Wisselmann, Stuhr

W. Schulz-Hausbrandt / Wittingen Privatbtauerei, Wittingen

R. Wolf, Schleiden

G. Wolf / Wolf Reitstall G.,Neunkirchen seelscheid

Wohrtmann, Hornbad Meinberg

E. Zeis, Moorrege

Zolzer / Gestut Tanneck, Elsdorf

H.G. Zuhl / Zuhl Pferdehandel Christa, Egelsbach

G. Zwart, Wachenheim

Scuderia Bobby-Sas, GE Rapallo

Immobilaire Lastaffa, Milaan

Campo Grande s.n.c.,

Agricola Gianfranco, Bareggio (MI)

de Agostini S.N.C., Bulgarograsso

Ribol Sport, Coloreto

Bontempi / Siba spa, Brescia

G. de Giorgis / Villa Teresa/Azienda SRI, Montegranaro AP

Daniela Dragotta, Civitanova

Podavini Angelo, Fara Gera D'adda BG

Antonio Vitali, Milano

Ambrozione / Ambrosione Bartolo ed Eva, Lograto (Brescia)

H. Brandlin / Brandlin CHI Pferdesp., Basel

K. Schmid / Schmid Fest und Stallzelle, Hemishofen

J. Rhyner, Effretikon

A.A. Sonnenberg, Meggen

W. Humbel, Kradolf

A.R. Villiger, Sins AG

N. Steiner / Etter Sportpferde, Muntschemier

X. Meyer / Restaurant Niesenberg, Oberniesenberg

Dr. Bidax, Brittnau

A.P. Gygax / Tierklinik Dalchenhof, Brittnau

O.J. Hofer / Dressurzentrum Gerials AG, Grabs

Typanski-Zbiniew Kaczorowski, Warsaw

Radostaw Slomka / PHZ Bartimpex S.A, Zaborow

Helena Hugoson, Helsingborg

I. Hoverud, Blentarp

U. Christensson / Christensson KSAB, Lidkoping

Johan Eversen, S-Kagerod

Sjoberg, S-Entkoping

H. Binixilik / Harapinar Binicilik VE, Caukay

W. Ossner, Werfen

Alexandra en Alf Fischer, Stossing

A. Schlagbauer, Pollau (Hartberg)

C. Th. Gasselseder / Gasselseder & Co, Wien

B. Diricx, Haid

Franz Hametner, Steyregg

M. Knezevic , Telcon GmbH, Vienna

Ditrenco Alexander-Veniamin Levin / Telcon GmbH, Telcon Russia, Moscow

Al-Rayyan Farm, Doha

Peik Andersin / Grankulla Ridcenter, Espoo

Anne Maj vin Rettig / Stall Angsdal, Kulmala

K. Elsass , Sigerlevoester

St. Horn / Schelenborg, Martofte

Fugman / Blue Horse

Jakob Kahler, Frederikssund

G. Hoffmann, Ebeltoft

Garsten-Ganderup, Losning

Pedro J. Pons / Yeguada Pedro Pons, Palma de Mallorca

Pedro J. Pons / Hotel Sant Jordi, Platja de Palma

P. Vallori / Yeguada Vallori S.L.,Mallorca

Samuel Vilaire / Finca Son Fe, Finca son Fe

Samuel Vilaire / S.A.T. No 9083 Son Simo, Alcudia